Українсько-американський лінгвістичний центр

м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 19, корпус №1 НТУ «Дніпровська політехніка», аудитория 1;
Тел.: +380 (50) 199 08 58; +380 (97) 980 78 99

 
Головна
Новини
Привітання директора
Про нас
Чим ми відрізняємося
Наш підхід до навчання
Для дорослих
Для дітей та підлітків
Розмовна англійська
Корпоративне навчання
Літній інтенсивний курс
Закордонні партнери
Літні стажування
Наші випускники
Фотогалерея
Навчання за кордоном
Відгуки про нас
Вакансії
 

ВІДГУКИ ПРО НАС
Працюючи з 1995 року, Українсько-Американський центр впевнено сформував свій імідж надійного та професійного партнера у сфері вивчення англійської мови. Ось лише деякі відгуки наших учнів:


«Вважаю, що викладання тут відбувається на дуже якісному рівні завдяки інноваційній методиці, і, звичайно, індивідуальному підходу викладачів, їх оптимізму та розумінню процесу навчання».
Олександр

«Центр виявився навіть кращим і цікавішим, ніж я передбачала. Особливо це стосується розмовної практики».
Юлія

«Щоразу я з великим задоволенням приходжу на заняття. Мені подобається дружня атмосфера, незвичайна обстановка в аудиторіях центру. Все це сприяє легкому сприйняттю анг. мови. Мене дивують неймовірні пізнання викладачів у галузі культури та історії Америки та їхнє вміння передавати свої знання. Я розумію, що все, що зроблено в центрі – м'які крісла, невеликий Coffee break, комп'ютерний клас – це все для нас, і це приємно усвідомлювати»
Марина

«Мені подобається, що навчання тут включає різноманітні ігри, перегляд відеопрограм. Все це робить заняття цікавими, час летить просто непомітно».
Сашко

«Я цілком задоволений викладанням в центрі, тому що англ.мова стала для мене простою та доступною в навчанні».
Костя

«Я думаю, що це найкращий центр, який я коли-небудь відвідував. Викладачі тут дуже професійні. Оптимально розроблена програма дозволяє опанувати мову у потрібному обсязі».
Алекс.

«Мені подобається стиль викладання розмовної мови: невимушена ситуація у поєднанні з професіоналізмом викладачів. Дуже допомагають заняття з викладачами-іноземцями».
Ірина

 
 

 

2021 (c) Українсько-американський лінгвістичний центр