Українсько-американський лінгвістичний центр

м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 19, корпус №1 НТУ «Дніпровська політехніка», аудитория 1;
Тел.: +380 (50) 199 08 58; +380 (97) 980 78 99

 
Головна
Новини
Привітання директора
Про нас
Чим ми відрізняємося
Наш підхід до навчання
Для дорослих
Для дітей та підлітків
Розмовна англійська
Корпоративне навчання
Літній інтенсивний курс
Закордонні партнери
Літні стажування
Наші випускники
Фотогалерея
Навчання за кордоном
Відгуки про нас
Вакансії
 

ПРО НАС

Українсько-Американський лінгвістичний центр був створений з метою розвитку міжнародного та ділового співробітництва з університетами та коледжами США у 1995 році. З цього часу понад 3000 людей навчалися в нашому центрі мови, культурі та історії. У нас в гостях побували посли США в Україні, аташе з культурних зв'язків зі США, координатори міжнародних програм. Центр представляє культуру та традиції України за кордоном під час літніх мовних стажувань в університетах та коледжах США.

Наш курс було створено на базі мовних програм наших партнерів у США та успішно інтегровано серед українських слухачів. Завдяки результативній методиці наші студенти здобувають не тільки ґрунтовні знання, а й задоволення від вивчення англійської мови. Освітній процес забезпечують професійні викладачі-лінгвісти, більшість з яких мають міжнародні сертифікати та досвід роботи за даною методикою. Навчання проводиться за найсучаснішими навчальними посібниками провідних спеціалізованих видавництв США та Європи, аналогів яких ви не знайдете в регіоні.

Заняття проводяться у невимушеній, дружній обстановці, що дозволяє позбутися мовного бар'єру та вільно використовувати отримані знання у живому спілкуванні з носіями мови.

Наші сертифікати
Наш колектив

 

2021 (c) Українсько-американський лінгвістичний центр