Українсько-американський лінгвістичний центр

м. Дніпро,
пр. Дмитра Яворницького, 19, корпус №1 НТУ «Дніпровська політехніка», аудитория 1;
Тел.: +380 (50) 199 08 58; +380 (97) 980 78 99

 
Головна
Новини
Привітання директора
Про нас
Чим ми відрізняємося
Наш підхід до навчання
Для дорослих
Для дітей та підлітків
Розмовна англійська
Корпоративне навчання
Літній інтенсивний курс
Закордонні партнери
Літні стажування
Наші випускники
Фотогалерея
Навчання за кордоном
Відгуки про нас
Вакансії
 

ПРОГРАМА ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ

 

Залежно від вікових категорій наш центр розробив 2 програми для дітей та підлітків:

 

1. 6-8 років

Заняття проходять 2 рази на тиждень і кожне заняття триває 60 хвилин. Програма навчання англійської мови у цих групах з урахуванням розвитку пізнавальних особливостей дитини на цьому етапі є органічним доповненням ефективної загальної підготовки дитини до школи. Рухливі ігри, настільні лото, іграшки, ліплення, малювання, пісні, казки допомагають дітям у доступній та захоплюючій формі зробити свої перші кроки у світі, де все функціонує лише англійською мовою. Завдяки досвідченим викладачам процес навчання англійської мови поєднується з веселими та пізнавальними іграми та націлений на розвиток моторики руху, пам'яті, уваги, творчого потенціалу та логічного мислення дитини.

2. 9-11 років

Заняття у групах цієї категорії відбуваються 2 рази на тиждень. Кожне заняття триває 1.5 години. На цьому етапі відбувається інтенсифікація програми навчання англійської мови за рахунок ускладнення лексичного матеріалу, а також ігрових та мовленнєвих завдань (говоріння, читання, лист). Але незмінним залишається принцип навчання – воно має бути різноманітним та захоплюючим, а атмосфера спілкування англійською мовою має приносити радість його учасникам.

Унікальні матеріали у поєднанні з великою аудіо- та відеотекою викликають інтерес у дітей на заняттях і дозволяють їм продовжувати збільшувати свій активний запас лексики та глибше систематизувати граматичний аспект англійської мови.

Заняття також дають можливість у захоплюючій та пізнавальній формі розширити свій кругозір та розвивають інтелект у школярів, ідеально доповнюючи при цьому шкільну систему освіти.

Зустрічі з носіями мови на заняттях створюють атмосферу безпосереднього спілкування іноземною мовою, що дає учням відчути радість досягнутого результату.

У центрі для дітей та підлітків регулярно відбуваються тематичні заходи та свята англійською мовою: Halloween, Christmas, New Year.

 

2021 (c) Українсько-американський лінгвістичний центр